dark-dyamon
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

dark-dyamon

Va rog sa nu mai postati forumul se inchide si se va face o surpriza va rog
 
PortalPortal  AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O plimbare in parc,primavara

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Yulia

Yulia


Mesaje : 25
Data de înscriere : 08/06/2008

O plimbare in parc,primavara Empty
MesajSubiect: O plimbare in parc,primavara   O plimbare in parc,primavara Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 12:21 pm

Era o frumoasa dupa-amiaza de primavara .M-am gandit sa ies in parc si sa ma plimb lucru ce am si facut.
Ajunsa acolo,am inceput sa admir natura :albinele ,pasarile ,pomii ,lacul...Ah!Totu' era extraordinar..Ce mai?!O sumedenie de frumusete pe care eu o sorbeam lacoma din priviri .
Un vant destul de puternci imi ravasi parul insa nu imi mai pasa de aspectul meu.Era prinsa ca intr-o vraja care nu putea fii dezlegata decat daca cineva m-ar fii deranjat lucru ce nu se intamplase pana in acel moment,din fericire.
M-am asezat pe o bancuta si am baut putin din sticla mea cu apa ,apoi mi-am continuat plimbarea singura pentru ca nu intalnisem pe nimeni cunoscut .
Sus In jos
Kyle

Kyle


Mesaje : 262
Data de înscriere : 06/06/2008

O plimbare in parc,primavara Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in parc,primavara   O plimbare in parc,primavara Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 1:21 pm

Kyle hotarase si el sa se plimbe in acea zi ...
Sus In jos
Renee moderator
Moderator
Moderator
Renee moderator


Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/06/2008
Varsta : 29

O plimbare in parc,primavara Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in parc,primavara   O plimbare in parc,primavara Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 4:49 pm

Era o zi cam plicitisitoare,Renee era deja pliktisyta sa stea in fata televizorului toata ziua,asa ca se gandii ca o plimbare ar fi numai bine.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O plimbare in parc,primavara Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare in parc,primavara   O plimbare in parc,primavara Icon_minitime

Sus In jos
 
O plimbare in parc,primavara
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O plimbare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
dark-dyamon :: Lumea noua :: In Parc-
Mergi direct la: